piątek, 31 sierpnia 2012

Urodzinowe śniadanie

Płatki owsiane i musli owocowe bez cukru z siemieniem lnianym na mleku sojowym ze serkiem homo naturalnym, Danio śmietankowym light, cynamonem, orzechami w czekoladzie, rodzynkami i migdałami, pomarańcza.Urodzinowy kaktusik od Kumpeli


Dzisiaj kończę 25 lat, teraz do 30-stki to już z górki. Nie czuję się na tyle lat, ile mam, ale jednak metryki nie da się oszukać. Czy coś bym zmieniła? Pewnie parę rzeczy zrobiłabym inaczej, ale z drugiej strony nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma jakiś cel i warto z pewnych sytuacji wyciągać wnioski, stawać się lepszym i lepiej postępować.
Wczoraj z okazji dzisiejszych urodzin spotkałam się ze znajomymi. Ja - nie pijąca(!) skusiłam się na kilka drinków, o ile dobrze liczę to 3;) i powiem szczerze - nie lubię alkoholu, nie służy mi, źle się czuję po nim, a poza tym sprzecza się on ze zdrowym trybem życia. Ale nie wypadało nic nie wypić wczoraj. Kiedyś przy każdej okazji się piło alkohol, dzisiaj jednak omijam go szerokim łukiem i niech tak zostanie - nic nie tracę przez to ;-)
A jakie plany na dzisiaj? Wzięłam wolne w pracy, chciałam od rana pobiegać, ale niestety pogoda zawodzi, mocno pada, więc z biegania nici. Dobrze, że mam orbitka, zaraz jak tylko uporządkuję moje 4 ściany biorę się za trening, później wyczaruję jakieś pyszne drugie śniadanie. Po południu - basen, a wieczorem? To się okaże. Plan lekko zmodyfikowany przez pogodę, ale i tak mam nadzieję, że to będzie udany dzień mimo, iż jest szary i bury.

6 komentarzy:

 1. kochana, wszystkiego, co najlepsze!:*
  pyszne, urodzinowe śniadanie!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego najlepszego;*
  uroczy prezent od koleżanki:)
  idealne śniadanko sobie zafundowałaś na taki dzień:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego najlepszego! pyszne urodzinowe śniadanko :))

  OdpowiedzUsuń